Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze

Konferencja 'Opieka nad pacjentem w warunkach domowych"

 

Szanowni Państwo!

Z okazji 10-lecia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Curatum w Bolesławcu mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję organizowaną wspólnie z Ośrodkiem Doskonalenia Kadr Curatum w Bolesławcu.

„Opieka nad pacjentem w warunkach domowych”

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. w Hotelu Garden, 59-700 Bolesławiec, ul. Piastów 14. Początek Konferencji o godzinie 9.30 Jej celem jest upowszechnienie wiedzy o specyfice opieki nad chorymi w warunkach domowych, wspieranie współpracy ośrodków stacjonarnych (szpitali) i opieki domowej, upowszechnienie wiedzy na temat możliwości opieki nad chorymi w domu sprawowanej i finansowanej z różnych źródeł i nowych trendach w opiece domowej.

Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń dotyczących problemów w leczeniu i pielęgnowaniu chorych w warunkach domowych oraz sposobów ich rozwiązywania.

Zgłoszenia na konferencję prosimy o przesyłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania) oraz wszelkie informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronie internetowej w zakładce „Konferencja” Ośrodka Doskonalenia Kadr Curatum,
59-700 Bolesławiec, ul. Zygmunta Augusta 29, www.odk.curatum.org
Nr. Telefonu: 75 732 13 16
Kom. 691 171 021

Program konferencji dostępny na stronie internetowej Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Curatum w Bolesławcu i Ośrodka Doskonalenia Kadr Curatum w Bolesławcu.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Patronat Honorowy:

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze