Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze

III Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w spotkaniu naukowym kierowanym do pielęgniarek operacyjnych pod tytułem:

III Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii

„ Wyzwanie na najbliższą przyszłość w onkologii – chirurgia wspomagana robotowo i chirurgia rekonstrukcyjna”

 

Wydarzenie to będzie miało miejsce 20 września 2019r. w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu.

Spotkanie jest organizowane przez Pielęgniarki i Położne Operacyjne Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz Zespół Pielęgniarek Operacyjnych OIPiP w Poznaniu we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej. 

Podczas jednodniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych, warsztatach oraz porozmawiać na żywo z zespołem operacyjnym w trakcie bezpośredniej transmisji operacji z Sali operacyjnej.

Na III już Konferencji przedstawimy rolę pielęgniarek operacyjnych oraz anestezjologicznych podczas operacji z użyciem Systemu robotowego Da Vinci Xi ( bezpośrednia transmisja z Sali operacyjnej), skupimy się na operacjach rekonstrukcyjnych po zabiegach onkologicznych ( rekonstrukcje twarzoczaszki, krtani, rekonstrukcje piersi – porównanie doświadczeń ), oraz przedstawimy nowe osiągnięcia w zakresie edukacji uniwersyteckiej w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego – co osiągnęłyśmy. 

Lista prelegentów nie jest jeszcze zamknięta. Zachęcamy do współpracy i dzielenia się własnymi doświadczeniami z koleżankami i kolegami z całej Polski.

W dniu 19 września 2019r. wieczorem, rozpoczniemy naszą konferencję kolacją integracyjną połączoną z zabawą sportową.

Do pobrania: Program konferencji [PDF]

Aktualizacja: Jest już aktywna strona konferencji, na której znajdują się szczegółowe informacje oraz możliwość rejestrowania się. Zapraszamy: www.kpowo2019.syskonf.pl

Zapraszamy do Poznania !

Komitet Organizacyjny :

Anna Czapla – Wielkopolskie Centrum Onkologii, Poznań

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. 604 799 823

Jolanta Plens-Gałąska – Szpital Św. Rodziny, Poznań

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel. 608 658 027