Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze

Szanowni Państwo

 

Mam przyjemność poinformować, że decyzją Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych od października 2014 r. uzyskacie Państwo bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.

Księgozbiór online zawiera specjalistyczne, naukowe i popularnonaukowe publikacje w języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, prawa i innych dziedzin, wydane przez renomowane polskie oficyny.

Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online będzie można bezpłatnie korzystać z serwisu przez całą dobę z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek ale również zaawansowaną pracę z tekstem.

Zgodnie z podjętą Uchwałą Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 17 września 2014 r. w sprawie zawarcia umowy z wydawnictwem o świadczenie usług i udzielenie licencji na dostęp do wirtualnej czytelni dla członków samorządu pielęgniarek i położnych, z powyższej oferty będziecie Państwo mogli skorzystać składając wniosek o nadanie dostępu do Serwisu IBUK do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze, której Państwo jesteście członkami.
 

Procedura nadania kodu PIN:
1. członek samorządu składa wniosek do OIPiP ,
2. kod PIN zostanie przesyłany na adres poczty elektronicznej.


Po uzyskaniu kodu PIN od  Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze należy go uaktywnić w koncie serwisu www.ibuk.pl.

Instrukcja dodanie kodu PIN