Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze

Konferencja: Położna 2018

Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krakowie, Uniwerystet Jagielloński Collegium Medicum oraz Ogólnopolski Związek Zawodowy Położnych zapraszają na konferencję Położna 2018.

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Małopolskiej Konferencji dla Położnych, która odbędzie się w Bochni - najstarszym mieście solnym w Małopolsce.
Kopalnia soli w Bochni jest polskim Pomnikiem Historii, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
W tym roku, w tym wyjątkowym miejscu pragniemy kontynuować tradycję cyklicznych małopolskich konferencji położniczych opartych na merytorycznym i atrakcyjnym programie, podczas której poruszymy tematykę związaną z samodzielnością zawodową położnych oraz perspektywami zawodowymi położnych. Przybliżymy również zagadnienia z zakresu prawa oraz problemy pacjentek ginekologicznych, położniczych, pacjentów neonatologicznych a także będziemy mówić o hospicjum perinatalnym.
Zaproszenie kierujemy do środowisk pielęgniarek, położnych, lekarzy, kół studenckich oraz wszystkich zainteresowanych proponowaną problematyką.

Opłaty konferencyjne wynoszą:

  • Członkowie MOIPIP, studenci położnictwa 80 zł
  • Osoby nie będące członkami MOIPIP 295 zł

Opłata konferencyjna obejmuje: koszty uczestnictwa w konferencji, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, 2 obiady, udział w uroczystej kolacji wraz z występem artystycznym w Kopalni Soli Bochnia oraz zwiedzanie Kopalni.

Opłatę konferencyjną należy wpłacać na konto Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krakowie, Krakowski Bank Spółdzielczy, nr konta: 20 8591 0007 0020 0054 9815 0009 - z dopiskiem „Konferencja dla Położnych”.

Szczegółowa informacja na temat konferencji pod nr tel.: (12) 422-88-54.

Opłata nie obejmuje kosztu noclegu, nocleg organizowany jest we własnym zakresie. 

Materiały do pobrania: Zaproszenie, karta zgłoszeniowa, program konferencji. [PDF]