Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze

Szkolenie personelu medycznego w zakresie leczenia uzależnienia od tytoniu oraz przeprowadzania minimalnych interwencji antytytoniowych

 

 

 

 

 

 

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE PN.

Szkolenie personelu medycznego w zakresie leczenia uzależnienia od tytoniu oraz przeprowadzania minimalnych interwencji antytytoniowych.

Serdecznie zapraszamy Pielęgniarki i Położne do udziału w projekcie pn. Szkolenie personelu medycznego w zakresie leczenia uzależnienia od tytoniu oraz przeprowadzania minimalnych interwencji antytytoniowych. Projekt ten jest prowadzony przez Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na szkolenia w następujących terminach:

  • 19-20 listopada 2018r., Warszawa
  • 23-24 listopada 2018r., Kraków
  • 7-8 grudnia 2018r., Warszawa

Pielęgniarki i położne zainteresowane uczestnictwem w projekcie pn. Szkolenie personelu medycznego w zakresie leczenia uzależnienia od tytoniu oraz przeprowadzania minimalnych interwencji antytytoniowych zapraszamy do kontaktu:

Kinga Kalita-Kurzyńska

Zakład Epidemiologii i Prewencji Nowotworów Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Wawelska 15B,  02-034 Warszawa

Telefon: +48 22 570 86 19, Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do pobrania: zaproszenie.pdf