Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze

Praca dla pielęgniarki: Zgorzelec

Radiology Terapeutic Center Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko pracy: PIELĘGNIARKA w Centrum Radioterapii Amethyst w Zgorzelcu.

Pełna treść ogłoszenia do pobrania: [Praca - Amethyst - Zgorzelec.pdf]

Praca dla pielęgniarek w Lubawce

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubawce, zatrudni: Pielęgniarki
Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 603080462

Pielęgniarka Szkolna - Jelenia Góra

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Jeleniej Górze (ul. Armii Krajowej 8)

Zatrudni pielęgniarkę szkolną do gabinetu profilaktyki i pomocy przedlekarskiej  od dnia 01.09.2018r.

W szkole funkcjonuje 36 oddziałów klasowych, są to uczniowie klas I - VIII oraz III klas gimnazjalnych.

Szkoła posiada dwa gabinety profilaktyki i pomocy przedlekarskiej, w pełni wyposażone.

Tel. 75 75 23 376 , www.sp2jgora.szkolnastrona.pl

Oferta pracy dla pielęgniarki

Pielęgniarka dializacyjna

W związku z intensywnym rozwojem spółki DaVita, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

PIELĘGNIARKA DIALIZACYJNA

Miejsce pracy: Bolesławiec, ul. Jeleniogórska

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy

Wymagania:

  • Wykształcenie pielęgniarstwo
  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Szkolenia specjalistyczne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazne warunki pracy

Uwaga: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Pełna oferta w formacie PDF do pobrania.